Pieśń odkupienia. Seria Kronik. Tom 2

Pieśń odkupienia. Seria Kronik. Tom 2 - Lynn Austin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lynn Austin
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Pieśń odkupienia. Seria Kronik. Tom 2.pdf
ISBN
3919678952100

OPIS

PROWOKACJE ZE WSZYSTKICH STRON – CZY WIARA, KTÓRĄ DOPIERO CO ODKRYŁ, POMOŻE MU OCALIĆ PAŃSTWO?Przyjmując Boże Prawo, król Hiskiasz zapewnił swojemu krajowi pomyślność. Jednak realizowanie woli Jahwe nie jest proste. Wymaga podejmowania niepopularnych decyzji, tak w wymiarze życia osobistego, jak i polityki. Główny wróg judzkiego państwa żąda hołdu i daniny. Król znajduje się w bardzo niebezpiecznej sytuacji...Juerusza, młoda Żydówka wywieziona przez Asyryjczyków w dalekie kraje, na własne oczy widzi, do czego przerażający przeciwnik jest zdolny. Potężne wojsko podąża przez północne prowincje, pozostawiając za sobą śmierć i zniszczenie. Jerusza ucieka. Jej desperacka wola przetrwania może wpłynąć na ocalenie całej Jerozolimy. Asyryjskie armie już maszerują, zbliżając się do serca Judy. Hiskiasz staje przed ostateczną próbą wiary w Przedwiecznego.Pieśń odkupienia jest drugim tomem serii Kronik. Pierwszy tom: Bogowie i Królowie.

Seria Kronik. Tom 2 autorstwa Austin Lynn , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Informacje o Pieśń odkupienia - Seria Kronik Tom 2 - 7416192122 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI