Kuchnia zdrowia i młodości

Kuchnia zdrowia i młodości - Bożena Żak-Cyran | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Żak-Cyran
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia zdrowia i młodości.pdf
ISBN
7593181757090

OPIS

Napisałam tę książkę, aby zachęcić do pełnowartościowego odżywiania się, opartego na naturalnych produktach. Mam na myśli dietę, dzięki której można w prosty i naturalny sposób zapobiegać chorobom, ale też przywracać równowagę w wypadku niedomagań organizmu. Nie jest to jedna z cudownych diet do stosowania okresowo, ale sposób odżywiania na całe życie. Kto raz wkroczy na tę ścieżkę, nie ma ochoty już z niej zejść. Zaburzone dotychczas funkcje organizmu, wracają do normy. Prawidłowa przemiana materii, czysta skóra, większa odporność na infekcje, dobre krążenie, psychiczna i fizyczna żywotność wynikająca z racjonalnego odżywiania. „Racjonalne” nie znaczy wcale niesmaczne czy monotonne. Pełnowartościowe to nie tylko zdrowe, ale także smaczne i różnorodne posiłki.Bożena Żak-Cyran

uniwersalny. 25 letnie doświadczenie ponad 500 tys.

... Kuchnia zdrowia i młodości BOŻENA ŻAK-CYRAN w kategorii Galaktyka / Wydawnictwa. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI