Cynobrowe pola

Cynobrowe pola - Aleksandra Radlak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Radlak
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
Cynobrowe pola.pdf
ISBN
9773502472305

OPIS

Samotna matka z bliznami na ciele i duszy, głodna zemsty.Jednooki drwal udręczony osobliwą pamiątką po dziadku.Kochanka króla wprawiona w sporządzaniu trucizn.Niebieskoskóra gwiazda estrady o syrenim ogonie i wstrętnych zwyczajach.W smogu między czarnymi wieżowcami i w lasach wśród strzelistych szczytów – plątanina mostów utrudnia każdej z postaci drogę do domu. Odnaleźć swoje miejsce pomagają szepty Wszechrzeczy, które prowadzą bohaterów ku nieuchronnemu końcowi znanego im świata.Cynobrowe pola to wielowątkowa powieść z pogranicza fantastyki i science fiction. Alchemiczne sekrety, dworskie intrygi, dzika natura i miejski brud – wszystko to składa się na przygodę, która porywa i wciąga bez reszty.

Da się zauważyć fakt, że autorka nie ma najlepszego zdania na ich temat. Świat przedstawiony w książce jest okrutny i obrzydliwy - zarówno nowoczesne, ludzkie królestwa, gdzie nic nie rośnie, jak i północne lesiste tereny zamieszkane przez szpiczastouchych albenów. "Cynobrowe pola" to wielowątkowa powieść z pogranicza fantastyki i science fiction.

Bohaterką powieści Radlak jest Elátrii Ejnárrion. Po dekadach spędzonych w kharagańskiej niewoli i odgrywaniu roli zabawki dla bogatych i zepsutych elit kobieta cudem ucieka. EBook Cynobrowe pola - mobi, epub / Aleksandra Radlak , 26,49 zł, Samotna matka z bliznami na ciele i duszy, głodna zemsty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI