Wyżej niż wysoko

Wyżej niż wysoko - Katarzyna Ryrych | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Ryrych
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
Wyżej niż wysoko.pdf
ISBN
1439551897417

OPIS

NO ENTRY to działająca obecnie krakowska grupa zapaleńców, których pasją jest wspinaczka na wieżowce, kominy, mosty. „To ich Himalaje”, mówi Katarzyna Ryrych. Spotkali się w banalnej sytuacji – klucze zatrzaśnięte w mieszkaniu pisarki i „tylko” pierwsze piętro. To zdarzenie to początek ich przyjaźni, której owocem jest najnowsza książka Ryrych. Reporterskim językiem przedstawia ich i ich pasję, że wszystkimi jej konsekwencjami.Poniżej krótka recenzja Wyżej niż wysoko jednego ze wspinaczy oraz czytelnika:„Wchłonąłem tę książkę w ciągu jednej nocy. Ja nie czytam. Nie przeczytałem ani jednej książki, nie uwierzysz, ale to prawda. A tę… oderwać się nie mogłem. Ktoś napisał nas.” Cichociemny„To jedna z najbardziej przejmujących historii, jaką mi się zdarzyło przeczytać. Sam dorastałem na osiedlu z wielkiej płyty. Poszła pani po bandzie…” Lolek

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! WYŻEJ NIŻ WYSOKO jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Test PSA, czyli sprawdzanie stężenia PSA we krwi mężczyzny jest przydatnym narzędziem w diagnostyce chorób prostaty, szczególnie raka.

Tekst: architekt Janusz Kaczorek, red. Agnieszka Cal-Hubska 20-02-2011 12:54.

POWIĄZANE KSIĄŻKI