Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wa

Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wa - Joseph Murphy | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joseph Murphy
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wa.pdf
ISBN
1298195048017

OPIS

Możesz stać się kim chcesz przypomina J. Murphy, autor bestsellera Potęga podświadomości.Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie.Wiara w siebie, czyli poczucie, że możemy osiągnąć wszystko, co sobie zamierzymy, to podstawowy składnik bogatego, wypełnionego sensem życia. Brak tej cechy stanowi kluczową przyczynę życiowych niepowodzeń. J. Murphy proponuje w tej książce niezawodny sposób wyleczenia się z niepewności. Uczy, jak przeprogramowywać szkodliwe nawyki myślowe i skutecznie wpływać na podświadomość, aby budować poczucie własnej wartości. Radzi też, jak odkrywać własną wewnętrzną moc i z niej czerpać, żeby realizować swoje cele i pragnienia.

J. Murphy proponuje w tej książce niezaw... eBookWykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości.

Jeśli czujesz napięcie lub martwisz się, że nikt Ciebie nie docenia i że ludzie spoglądają na Ciebie z góry, możesz nauczyć się, że Ty jesteś panem własnego życia i że Ty masz władzę nad swą podświadomością. EBook Wykorzystaj swój potencjał... zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości - mobi, epub / Joseph Murphy , 24,61 zł, Dr Murphy uczy nas jak wykorzystać potęgę podświadomości do pokonania Wykorzystaj swój potencjał poprzez potęgę podświadomości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI