Udręka i ekstaza (książka audio)

Udręka i ekstaza (książka audio) - Irving Stone | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irving Stone
WYMIAR
11,82 MB
NAZWA PLIKU
Udręka i ekstaza (książka audio).pdf
ISBN
4863243525114

OPIS

POWIEŚĆ WSZECH CZASÓWZbeletryzowana biografia jednego z najbardziej znanych artystów stworzona przez mistrza pióra„Udręka i ekstaza” to powieść o życiu i twórczości Michała Anioła. By ją napisać, Irving Stone na kilka lat przeniósł się do Włoch, gdzie z sumiennością szperacza i fascynacją pasjonata Renesansu podążał śladami swojego bohatera i jego wielkich dzieł.Dzięki tym poszukiwaniom i niebywałemu talentowi narratorskiemu Stone'a towarzyszymy Michałowi Aniołowi w życiu i podczas pracy, razem z nim mieszamy farby i sprawnie uderzamy dłutem w marmur, dowiadując się, jak powstały jego mistrzowskie freski, harmonijne rzeźby, cudowne płaskorzeźby i wspaniałe obrazy…Czas nagrania: 38 godz. 6 mi.Czyta: Janusz Zadura

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opis i dane produktu Udręka I Ekstaza - Irving Stone (Audiobook). Michał Anioł to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych twórców nie tylko renesansu ale i artystów w ogóle.

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Książka AUDIOBOOK Udręka i ekstaza - Stone Irving Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h POWIEŚĆ WSZECH CZASÓW Zbeletryzowana biografia jednego z najbardziej znanych artystów stworzona przez mistrza pióra „Udręka i ekstaza" to powieść o życiu i twórczości Michała Anioła. By ją napisać, Irving Stone na kilka lat przeniósł się do Włoch, gdzie z sumiennością szperacza i fascynacją pasjonata Renesansu podążał śladami swojego bohatera i jego wielkich ... "Udręka i ekstaza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI