Magiczne Drzewo. Czas robotów

Magiczne Drzewo. Czas robotów - Andrzej Maleszka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Maleszka
WYMIAR
10,43 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne Drzewo. Czas robotów.pdf
ISBN
5494598816154

OPIS

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne DrzewoAndroid stworzył stalowe osy. Każdy, kogo użądlą, zmienia się w robota. Na całym świecie ludzie przeistaczają się w maszyny. Tylko Idalia, Alik, Budyń i mała Julka uciekają przed inwazją os. Muszą odnaleźć magiczny przedmiot, który zmieni roboty z powrotem w ludzi. W pościg za nimi rusza Android i groźny waran. Olbrzymi słoń-robot walczy w ich obronie. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.

W pościg za nimi rusza Android i groźny waran. Olbrzymi ... Magiczne drzewo - zwiastun „Czas Robotów" to pozycja, która z pewnością zachwyci zwolenników tej serii, ale jeśli sięgniecie po nią jako losową przygodówkę, to może was rozczarować.

Wartka akcja i humor to jednak nie wszystko. Magiczne Drzewo Czas robotów. Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo Android stworzył stalowe osy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI