Hotel

Hotel - Bartłomiej Marcinkowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartłomiej Marcinkowski
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
Hotel.pdf
ISBN
7727511675101

OPIS

Grudzień 1918 roku, do Poznania przybywa Ignacy Paderewski, dając impuls wybuchowi powstania. Jednocześnie w mieście pojawiają się informacje o możliwym zamachu na życie pianisty. Władze młodego państwa polskiego wysyłają z odsieczą porucznika Karola Skałeckiego, który ma uratować przyszłego premiera.Książka przenosi nas do ogarniętego powstaniem miasta, w realistyczny sposób opisując jego ulice i mieszkańców. Autor przybliża czytelnikowi sytuację polityczną i militarną, ukazując kontekst historyczny dochodzenia przez Rzeczpospolitą do niepodległości i genezę grudniowego zrywu poznaniaków.Powieść została nagrodzona w konkursie literackim "Rozważni i romantyczni - spojrzenie 100 lat później", ogłoszonym z okazji setnej rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego. Książka ukaże się jeszcze w październiku!

Wyjątkowy hotel nad jeziorem Szeląg Mały na Mazurach. Hotel SPA z basenem nad morzem Najlepszy hotel spa w województwie pomorskim. Pakiety spa nad morzem dla dwojga to idealny prezent, aby dać sobie (i swoim bliskim) relaksującą przerwę od codziennej rutyny i cieszyć się luksusowym dniem odprężenia i relaksu w wyjątkowym otoczeniu, które oferuje luksusowy hotel nad morzem. Wyjątkowy hotel blisko plaży.

Rezerwacja online, pakiety, SPA, pokoje i apartamenty, konferencje, wesela. Hotel Haffner***** to luksusowy obiekt w sercu Sopotu. Oferujemy komfortowe noclegi, wykwintną kuchnię, możliwości biznesowe i relaksujące Spa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI