Dzieci, które gorszą

Dzieci, które gorszą - Artur Nowak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Nowak
WYMIAR
11,63 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci, które gorszą.pdf
ISBN
6895941400381

OPIS

To powieść o ojcach, o których się nie mówi. O niby rodzinach, których oficjalnie być nie może. O krzywdzie dzieci, która przez hipokryzję i system praktyk Kościoła katolickiego, jest zamiatana pod dywan.A przede wszystkim to autentyczne historie ludzi uwikłanych w relacje, które zmieniły ich życie: kobiet i mężczyzn, którzy coś zyskali i coś stracili w związkach z księżmi, ludzi, którzy są owocami związków, niekiedy zapoczątkowanych gwałtem, z duchownymi. Wychowywani na plebanii, w wynajmowanych przez lata mieszkaniach, zmuszeni wyjechać zagranicę, niekiedy zaakceptowani, częściej odrzuceni i napiętnowani. Żyją wśród nas, choć nie chcemy tego dostrzec.Poruszający reportaż otwierający bolesny temat, o którym do tej pory nie mówiło się na głos.

... Książka Dzieci które gorszą - Nowak Artur Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Ebook Dzieci, które gorszą, Artur Nowak. EPUB,MOBI.

Autorem książki jest Artur Nowak. Należy do gatunków: eseje, felietony i publicystyka literacka, literatura faktu i reportaż, literatura piękna, powieść biograficzna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI