Cześć, cześć!

Cześć, cześć! - Brendan Wenzel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brendan Wenzel
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
Cześć, cześć!.pdf
ISBN
9808210337117

OPIS

Piękna edukacyjna książka autora bestsellera nr 1 „New York Timesa” przetłumaczonego na 25 języków A każdy widział kotaCześć, cześć! zaczyna się od dwóch kotów, czarnego i białego, które rozpoczynają pojawiający się przed czytelnikiem korowód zwierząt, powiązanych przynajmniej jedną wspólną cechą. Od prostych kolorów i kształtów po bardziej złożone i abstrakcyjne powiązania, każde nieoczekiwane spotkanie wychwala wspaniałą różnorodność naszego świata - i tworzy historię o wzajemnych powiązaniach świata natury.Radosny, rytmiczny tekst i żywiołowe, olśniewające ilustracje zachęcają do cieszenia się niekończoną różnorodnością natury, szukania i zachwycania się przepięknymi podobieństwami.Na końcu książki znajdziemy:- Posłowie autora o znaczeniu ochrony dzikich zwierząt.- Słownik wszystkich zwierząt pokazanych w książce wraz z informacją o ich statusie: od gatunku narażonego na wyginięcie po krytycznie zagrożony.Cześć, cześć! to wyraz najwyższego zachwytu nad mnogością zwierzęcego życia na Ziemi... radosny sposób na dostarczenie wiadomości o jego kruchości i o tym, co byśmy stracili, gdyby go ubyło. „Publishers Weekly”Dynamiczne obrazy brykające, leżące, latające lub tańczące przez i dookoła prostych białych stron wzbudzają emocje i rozbudzają wyobraźnię. „Kirkus Review”Wibrujące życiem, całkowicie poruszające. „Booklist”

Znaczna część naszych treści jest wzbogacona o informacje dodatkowe, takie jak czejść definicja a także nie mniej istotne czejść zasada pisowni, gdyby jednak powyżej ich zabrakło, a byłaby to dla Ciebie wiedza ważna ... WELCOME Teacher Cześć! My name is Balbina and I am a teacher of Polish as a foreign and second language. I love my job because it gives me the opportunity to meet fantastic people whose cultural diversity never ceases to amaze me.

Co znaczy i jak powiedzieć "cześć" po angielsku? - glory, hi, hey, worship, remembrance, reverence Zespół Cześć. 1751 osób lubi to · 20 osób mówi o tym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI