Jak wyjść z dołka emocjonalnego

Jak wyjść z dołka emocjonalnego - Andrzej Bubrowiecki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Bubrowiecki
WYMIAR
10,43 MB
NAZWA PLIKU
Jak wyjść z dołka emocjonalnego.pdf
ISBN
6551104367631

OPIS

Pierwsza pomoc dla każdego zestresowanego człowieka!W obliczu osobistych tragedii i trudności, wiele osób nie potrafi poradzić sobie z natłokiem emocji, myśli i dojmującym poczuciem bezsilności. Andrzej Bubrowiecki prezentuje poręczny i pomocny przewodnik po ludzkiej duszy w stanie kryzysu. Wykorzystuje najnowszą wiedzą naukową z dziedziny psychologii stresu, psychoterapii i neurobiologii, by pokazać, jak m.in.:- wspomagać obszary mózgu odpowiedzialne za emocje,- zmniejszyć swoją podatność na stany lękowe,- wybrać najlepszą strategię radzenia sobie z kryzysem i depresją,- wesprzeć bliskie osoby, które doświadczyły problemów emocjonalnych.

6,9 / 10 40 ocen 11 opinii . Wydawnictwo: Muza poradniki .

Tytuł ... Nagrania motywacyjne, z afirmacjami i poradniki „jak szybko i skutecznie wyjść z dołka" naprawdę pomagają. Możesz leżeć w łóżku i gapić się w ścianę, ale tak naprawdę Twój umysł już będzie pływał w morzu możliwości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI