Po kiju. Fotoopowiadania

Po kiju. Fotoopowiadania - Lech M. Jakób | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lech M. Jakób
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
Po kiju. Fotoopowiadania.pdf
ISBN
3661456044106

OPIS

"Po kiju" to zbiór 44 reminiscencji prozatorsko-fotograficznych, w których pisarz ujawnia pasję wędkarską. Opowiadania wiodą nas nad morze, jeziora i rzeki - gdzie dochodziło do spotkań z podwodnymi drapieżnikami. Najwięcej przygód dotyczy szczupaka i troci wędrownej. Znajdziemy tu także historie związane z łososiami, pstrągami, węgorzami i okoniami. Ale nie tylko, gdyż dużym walorem tej książki jest kontekst natury, gdzie obok ryb pojawiają się inni przedstawiciele fauny - na przykład norka, dzik, kormoran i bielik. Wszystko to razem, tworząc niepowtarzalny klimat, ujmuje bezpretensjonalnością obserwacji oraz pobudza do refleksji.

Opowiadania wiodą nas nad morze, jeziora i rzeki - gdzie dochodziło do spotkań z podwodnymi dr Lech M. Jakób Po kiju Fotoopowiadania | "Po kiju" to zbiór 44 reminiscencji prozatorsko-fotograficznych, w których pisarz ujawnia pasję wędkarską.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI