Mikołaj na zamówienie

Mikołaj na zamówienie - Jordan Marie | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jordan Marie
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
Mikołaj na zamówienie.pdf
ISBN
5476122715915

OPIS

Najbardziej niegrzeczna historia świąteczna, jaką czytałaś!Firma Nicka specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. Zasady są proste i zakładają tylko uwodzenie i flirt.Kiedy tuż przed świętami Nick ma odegrać rolę niegrzecznego mikołaja, nie spodziewa się, że pozna najseksowniejszą kobietę w życiu.Rudowłosa Holly elektryzuje go tak bardzo, że mężczyzna łamie wszystkie swoje zasady. Wkrótce żadne z nich nie będzie chciało, aby te święta się skończyły.On jest bardzo niegrzecznym mikołajem, ona jest bardzo niegrzeczną dziewczyną, która zdecydowanie zasłużyła na rózgę.

Mikołaj w przyłbicy na zamówienie. Za 250 złotych.

Informacje i zamówienia pod numerem telefonu +48(58) 303 18 78. Mikołaj wie, że każde dziecko marzy o wizycie Świętego Mikołaja, by móc się spotkać ze Świętym Mikołajem i chwilę porozmawiać. Dlatego dajemy taką możliwość, by uszczęśliwić Twoje dziecko na bardzo długo i by doświadczyło niezapomnianych chwili związanych ze Świętym Mikołajem i jego wizytą. Ogłoszenia o tematyce: mikołaj na zamówienie na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI