Jama ustna – klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne – przyczynę przewlekłych chorób

Jama ustna – klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne – przyczynę przewlekłych chorób - Dr Gerald P. Curatola | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr Gerald P. Curatola
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Jama ustna – klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne – przyczynę przewlekłych chorób.pdf
ISBN
8633038774114

OPIS

Autor przedstawia fakty na temat naturalnej ekologii jamy ustnej. Mikrobiom ust to społeczność 20 miliardów mikroorganizmów, w tym ponad 600 różnych rodzajów drobnoustrojów. Utrzymanie ich równowagi jest kluczem do długiego życia. Poznaj program, który zapewni je Tobie i Twoim bliskim. Od ust do zdrowia!

Zobacz Sprawdź niskie ceny i kup Jama ustna klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne - przyczynę przewlekłych chorób w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Jama ustna - klucz do zdrowia.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Jama ustna - klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne - przyczynę przewlekłych chorób (EPUB) - Ceny już od 33,41 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI