Byłam dziewczyną mafii

Byłam dziewczyną mafii - Janusz Szostak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Szostak
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
Byłam dziewczyną mafii.pdf
ISBN
1242239863544

OPIS

"Prawdziwahistoria namiętności i zbrodni"Szokująca relacja byłej miss nastolatek z kulisów konkursów piękności i świata modelingu, którymi od lat interesują się gangsterzy. Dla niektórych dziewczęta ta przygoda kończyła się w domach publicznych. Gdyż są tylko towarem w rękach handlarzy ludźmi, działających na zlecenie gangów. Anna miała nieco więcej szczęścia, z konkursu Miss Polski trafiła do gangu mokotowskiego. Była dziewczyna mafii, poznała życie jej bossów i żołnierzy. Seks, zbrodnie, wynaturzenia, duże pieniądze.To także historia gangu obcinaczy palców – najbardziej bezwzględnej i najlepiej zorganizowanej grupy przestępczej w dziejach polskiej kryminalistyki. Na jej czelemiał stać Wojciech S. zwany „Kierownikiem”, uznawany też za szefa komanda śmierci „Mokotowa”.To autorytet i żywa legenda świata przestępczego. „Kierownik” mówi w tej książce o mitach powstających na jego temat, nielojalnych kolegach, upadłych kobietach, przekupnych policjantachoraz zbrodniach, która mu się zarzuca.Dziennikarskie śledztwo Janusza Szostaka ukazuje jak łączyły się świat pięknych kobiet i bezwzględnych gangsterów.Nic nie jest tu czarno-białe ani nawet szare. Jest czerwone od krwi.

zwany „Kierownikiem", uznawany ... "Prawdziwa historia namiętności i zbrodni" Szokująca relacja byłej miss nastolatek z kulisów konkursów piękności i świata modelingu, którymi od lat interesują się gangsterzy. Dla niektórych dziewczęta ta przygoda kończyła się w domach publicznych.

zwany „Kierownikiem", uznawany ... Była dziewczyna mafii, poznała życie jej bossów i żołnierzy. Seks, zbrodnie, wynaturzenia, duże pieniądze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI