Magia życzliwości

Magia życzliwości - Jaime Thurston | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaime Thurston
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Magia życzliwości.pdf
ISBN
6452098887278

OPIS

Właściwe słowa wypowiedziane w odpowiednim momencie mogą odmienić czyjeś życie.Nieoczekiwana życzliwość jest potężną siłą, a nawet najprostsze akty życzliwości mogą mieć zadziwiający efekt. To błahe wybory, których dokonujemy codziennie, decydują o tym, w jakim świecie żyjemy. Bez względu na to, czy będzie to obdarzenie kogoś uprzejmym komentarzem, ustąpienie miejsca, czy wsparcie finansowe. W końcu to życzliwość jest najważniejsza, bo kiedy ją dzielimy, to rośnie.Ta książka dostarcza pomysłów na małe gesty, które mogą dużo zmienić, zarówno w przypadku nas samych, jak i otaczających nas ludzi.Życzliwość jest najprostszym sposobem na polepszenie samopoczucia i długotrwałe szczęście.

... Nieoczekiwana życzliwość jest potężną siłą, a nawet najprostsze akty życzliwości mogą mieć zadziwiający efekt. To błahe wybory, których dokonujemy codziennie, decydują o tym, w jakim świecie żyjemy.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI