Byk jak byk

Byk jak byk - Agnieszka Frączek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Frączek
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Byk jak byk.pdf
ISBN
4952692338939

OPIS

Normalna rzecz, że poeci piszą o języku (w gruncie rzeczy cała poezja o nim jest), kiedy jednak filolog uprawia poezję, to rzecz dużo bardziej godna uwagi.Agnieszka Frączek – germanistka, leksykograf, historyk leksykografii – wybrała twórczość dla dzieci. Jej wiersze są radosne, spontaniczne, na pozór bezładne, co czytelników może zmylić. Warto się poddać tej żywiołowej poezji, popłynąć z jej nurtem. Tym razem Autorka zabiera nas w podróż po kraju językowych pułapek, gdzie bez mapy (słownika) poruszać się strach. Z Agnieszką Frączek poczujemy się tam bezpieczniej.

Kariera . Byki rzadko decydują się na zmiany, jednak tym razem nie uda Wam się dalej tkwić w aktualnym układzie.

Jeśli chcesz, żeby Byk zwrócił na ciebie uwagę, stań się bezcennym skarbem, który zostanie uznany za rzadko spotykane ... Byk i skorpion to dwa odmienne charaktery, które jedynie dzięki wspólnym wysiłkom i odrobinie szczęścia mogą stworzyć udany związek, opierający się na solidnych fundamentach. Jeżeli jednak uparta pani byk nie ustąpi choćby na milimetr, tragiczny finał jest nieunikniony. Byk zawsze będzie dążył do tego, aby wyszło na jego i wcale nie interesuje go, czy ma rację, czy nie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI