O Aniołach Stróżach

O Aniołach Stróżach - Jakub Szymański | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Szymański
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
O Aniołach Stróżach.pdf
ISBN
1678862266504

OPIS

Autor prowadzi czytelnika przez historie wielu anielskich spotkań, których doświadczyli katoliccy święci – od najdawniejszych dostępnych opisów aż do naszych czasów. Czytelnik dowie się więc wiele na temat tych przyjaznych pozaziemskich duchów dzięki skondensowanej wiedzy udostępnionej przez największe katolickie autorytety.Warto poznać działania Aniołów Stróżów, by zrozumieć, jak wielką rolę powierzył im Pan Bóg, wysyłając ich z misją opieki nad powierzonymi im duszami. Warto się zaprzyjaźnić ze swoim Aniołem Stróżem i włączać jego wstawiennictwo w każdą życiową potrzebę, której doświadczamy.

Jan XXIII, który napisał kiedyś, że jeśli następnego dnia ma załatwić jakąś trudną sprawę, to prosi swojego Anioła Stróża, aby poszedł do Anioła Stróża tamtej osoby. ♥ MODLITWY DO ŚW. ANIOŁA STRÓŻA ♥ Wezwij swojego Anioła Stróża, aby cię oświecił i prowadził.

Ich egzystencja jest faktem. W Katechizmie Kościoła Katolickiego [328] czytamy: ... Pewne pobożne opowiadania o świętych, których autentyczność i miarodajność jest bardzo wątpliwa, wzmiankują co prawda czasem o aniołach stróżach, korzy wyjawili swoje imię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI