Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy 80.-90.

Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy 80.-90. - Agata Jakóbczak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Jakóbczak
WYMIAR
12,75 MB
NAZWA PLIKU
Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy 80.-90..pdf
ISBN
1130586966005

OPIS

Kiedy czarnooka Isaura opędzała się przed zalotami bezwzględnego Leoncia, bohaterowie Beverly Hills 90210 próbowali odnaleźć najprawdziwszą miłość, sobotnie poranne programy dla działkowców dawały nadzieję, że istnieje skuteczny sposób na walkę z mszycą, a Adam Słodowy uczył Polaków, jak z gumki recepturki i ołówka zrobić karmnik dla ptaków, na ekrany telewizorów Rubin nieśmiało zakradała się reklama.Transformersi to arcyciekawa opowieść o początkach polskiej reklamy telewizyjnej, o ludziach, którzy kładli podwaliny pod raczkujący biznes, o fortunach, które powstawały nieomal z dnia na dzień. Ale to także podróż do czasów, kiedy „z pewną taką nieśmiałością” przyglądaliśmy się kolorowemu Zachodowi, gdy „Mariola okocim spojrzeniu” przechadzała się w marmurkowych jeansach, a zawody w kapsle wygrywało się z głośnym okrzykiem „no to Frugo!”.

Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Opis: Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy 80.-90.

Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek. Tysiące opinii, dobrych książek i nowości wydawniczych czeka na Ciebie! Transformersi Superbohaterowie polskiej reklamy 80 - 90; Transformersi Superbohaterowie polskiej reklamy 80 - 90 Agata Jakóbczak-59%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI