Outsider (książka audio)

Outsider (książka audio) - Stephen King | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
7,84 MB
NAZWA PLIKU
Outsider (książka audio).pdf
ISBN
7198331206875

OPIS

W parku miejskim znalezione zostaje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców nie pozostawiają wątpliwości: sprawcą zbrodni jest jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City. To Terry Maitland, trener drużyn młodzieżowych, nauczyciel angielskiego, mąż i ojciec dwóch córek. Detektyw Ralph Anderson nakazuje przeprowadzić natychmiastowe aresztowanie. Maitland ma wprawdzie alibi, ale Anderson i prokurator okręgowy wkrótce zdobywają kolejny niezbity dowód: ślady DNA. Sprawa wydaje się oczywista.Terry Maitland na pozór jest miłym człowiekiem, ale czy ma drugie oblicze? Odpowiedź szokuje – tak jak szokować potrafi tylko Stephen King.Czyta: Leszek FilipowiczCzas nagrania: 19 godz. 53 min.

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Książka należy do bestsellerów ... Outsider - King Stephen - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

To Terry Maitland, trener... - Polska ksiegarnia w UK „Outsider" Stephena Kinga to książka, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony! Nie wiem, jak Stephen King to robi, ale potrafi tak przykuć uwagę czytelnika, że nawet kiedy odkłada się książkę, żeby później dokończyć, myśli wracają do niej nieustannie i po prostu musisz czytać dalej. • "Outsider" to połączenie kryminału i powieści grozy uzupełnione wątkiem nadprzyrodzonym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI