Nauka rysunku. 12 lekcji rysowania

Nauka rysunku. 12 lekcji rysowania - Barrington Barber | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barrington Barber
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Nauka rysunku. 12 lekcji rysowania.pdf
ISBN
9049179270811

OPIS

Ta bogato ilustrowana książka zawiera przejrzysty, praktyczny i - co więcej - skuteczny kurs nauki rysunku artystycznego, opracowany przez czynnego twórcę i nauczyciela rysunku, na podstawie jego wieloletnich doświadczeń pedagogicznych i artystycznych. Publikacja, pomocna zarówno dla początkujących rysowników, jak i dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności, obejmuje, obejmuje cykl lekcji zawierających informacje teoretyczne oraz przykłady ćwiczeń praktycznych.

Samodzielne rysowanie fantastyczne rozwija kreatywność, skupienie i cierpliwość, to również zabawa. Mamy nadzieję, że rysunki te sprawią, że postaracie się samodzielnie tworzyć własne postacie. Napisz recenzję o produkcie: Nauka rysunku.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Nauka rysunku. 12 lekcji rysowania Barber Barrington Ta bogato ilustrowana książka zawiera przejrzysty, praktyczny i - co więcej - skuteczny kurs nauki rysunku artystycznego, opracowany przez czynnego twórcę i nauczyciela rysunku, na podstawie jego wieloletnich doświadczeń pedagogicznych i artystycznych. Nauka rysunku 12 lekcji rysowania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI