Chochoły

Chochoły - Wit Szostak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wit Szostak
WYMIAR
7,76 MB
NAZWA PLIKU
Chochoły.pdf
ISBN
1150500824138

OPIS

Wit SzostakChochołyO rodzinie.O Krakowie.O PolsceHistoria wielopokoleniowej krakowskiej rodziny Chochołów, zamieszkującej kamienicę po przodkach, z kaplicą na strychu i katakumbami w piwnicach, jest tylko pretekstem do opowieści o polskiej tożsamości. Chochoły to nastrojowa, piękna proza o rodzinie, o Krakowie, ale również o polskiej tradycji i obrzędach. To zaproszenie do dekonstrukcji naszych narodowych mitów.

Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu. Chochoły (Wit Szostak). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Chochoły Książka już od 24,57 zł - od 24,57 zł, porównanie cen w 14 sklepach.

Pewneg... Chochoł to jeden z najbardziej wieloznacznych i tajemniczych symboli dramatu. Jako różany krzew, owinięty słomą na zimę, symbolizuje naród polski - uśpiony niewolą, ale w którym drzemią siły żywotne, który obudzi się i wywalczy niepodległość. Chochoł - charakterystyka • Wesele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI