Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos

Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos - Julita Bator | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julita Bator
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos.pdf
ISBN
2161125461700

OPIS

Najbardziej energetyczna książka roku!Żyjesz w pośpiechu i chcesz solidnej porcji składników odżywczych? Szukasz zdrowej przekąski dla dziecka? Wybierasz się w góry lub na spacer i chcesz zapakować do plecaka lekki, zdrowy posiłek? Jesteś po treningu, a twoje mięśnie potrzebują regeneracji?Julita Bator, która zrewolucjonizowała nawyki żywieniowe Polaków i pokazała, jak jeść bez chemii i nie zbankrutować, teraz powraca z pierwszą książką o potrawach proteinowych.To ponad 50 przepisów na przekąski o wysokiej zawartości białka, błonnika oraz węglowodanów złożonych.Są szybkie w przygotowaniu, bardzo sycące, dodają energii, wspomagają odporność oraz mają niski indeks glikemiczny. W przeciwieństwie do gotowych sklepowych produktów są tanie, smaczne, zdrowe i nie zawierają emulgatorów ani konserwantów.To idealne rozwiązanie dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia, osób na diecie, ale także dla wszystkich, którzy szukają zdrowego jedzenia. Znakomite również dla dzieci.To doskonałe produkty na wynos, które możesz przygotować w większej ilości na zapas. Sprawdzają się na wycieczce, w pracy, w szkole czy na siłowni.Julita Bator - autorka bestsellerów Zamień chemię na jedzenie (2013), Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy (2014), Święta bez chemii. Zdrowe przepisy na tradycyjne potrawy na Boże Narodzenie i inne święta (2015), Młodziej. Piękniej. Zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę (2017).

Książka Julity Bator Zamień chemię na energię jest pełna przepisów na zdrowe, wartościowe mikroposiłki, które dadzą ci kopa do działania. Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos.

Impulsem do jej powstania była prośba mojego męża o zrobienie jakiejś proteinowej przekąski na wynos, bo ileż można jeść w pracy kabanosy i migdały. W związku z tym, że lubię wyzwania, (no i oczywiście swojego męża też) ochoczo ... Sprawdź niskie ceny i kup Zamień chemię na energię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI