Teneryfa. Travelbook. Wydanie 3

Teneryfa. Travelbook. Wydanie 3 - Robert Sendek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Sendek
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Teneryfa. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
7775189037562

OPIS

Teneryfa – ta najbardziej znana kanaryjska wyspa jest nazywana „wyspą wiecznej wiosny”. Zachwyca niesamowicie bujną roślinnością i łagodnym klimatem, zachęcając do wypoczynku przez cały rok. Błękitne wody Atlantyku i górujący nad wyspą wulkan Pico del Teide dostarczą niezapomnianych wrażeń zarówno amatorom błogiego lenistwa, jak i bardziej aktywnym: nurkującym i surfującym, wędrującym i jeżdżącym konno. Miłośnicy historii odkryją liczne zabytki, a smakosze - wyśmienitą kanaryjską kuchnię. Aż chciałoby się zatrzymać czas!Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Teneryfa, wydanie 3 - 7923377127 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-03-23 - cena 20,18 zł Opis: Teneryfa Travelbook - Wilczyńska Berenika.

Zachwyca niesamowicie bujną roślinnością i łagodnym klimatem, zachęcając do wypoczynku przez cały rok. Informacje o TENERYFA TRAVELBOOK WYD. 3 - 7947850034 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI