Kamień na Szczycie. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 3

Kamień na Szczycie. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 3 - Ewa Białołęcka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Białołęcka
WYMIAR
10,31 MB
NAZWA PLIKU
Kamień na Szczycie. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 3.pdf
ISBN
1351345512157

OPIS

Trzeci tom serii Kroniki Drugiego Kręgu Ewy Białołęckiej, pierwszej damy polskiej fantastyki dla młodzieży.Po ucieczce od starych mistrzów, którzy próbowali nimi zawładnąć, grupa chłopców obdarzonych potężnymi zdolnościami magicznymi osiada na Jaszczurze, jednej z wysp Smoczego Archipelagu. Ukrywają się w krainie fantastycznych stworów, smoków, lamii i syren, tworząc Drugi Krąg, konfraternię magów związanych przyjaźnią i niechęcią do nauczycieli, którzy sprzeniewierzyli się powołaniu. Ich towarzyszką i młodzieńczą miłością staje się Jagoda, dziewczyna o równie dużym talencie magicznym, która jak oni musi ukrywać się przed wysłannikami Zamku Magów. Przyjaciele dorastają jednak i z czasem izolacja zaczyna im ciążyć, bezpieczeństwo zmienia się w nudę, pojawiają się zarzewia pierwszych konfliktów. Co gorsza, okazuje się, że świat też nie do końca o nich zapomniał i spokój baśniowej wyspy rychło może zostać zburzony.Jeszcze w tym roku wznowienie czwartej części oraz długo wyczekiwany ostatni tom serii!

Tom 3 - Białołęcka Ewa - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Opis przedziwnych nie-tylko-książek wciąga jak pasjonujący thriller, miejscami pozwalając na odreagowanie napięcia wybuchami głośnego śmiechu (w zamierzonych przez autora miejscach). Pan Samochodzik po latach: Perypetie pewnego kustosza Z tomu na tom Kroniki Drugiego Kręgu robią się coraz poważniejsze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI