Rubik’s. Kostka Rubika. Łamigłówki

Rubik’s. Kostka Rubika. Łamigłówki - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,96 MB
NAZWA PLIKU
Rubik’s. Kostka Rubika. Łamigłówki.pdf
ISBN
7122727781984

OPIS

Kostka Rubika od prawie stu lat inspiruje ludzi na całym świecie. Doczekała się najprzeróżniejszych odmian, wykorzystuje się ją do tworzenia dzieł sztuki, a także – do tworzenia łamigłówek boleśnie łamiących głowę. Książka „Kostka Rubika. Łamigłówki” zawiera mnóstwo zadań o zróżnicowanym (5 poziomów) stopniu trudności. Bierz długopis, kredki i... łam sobie głowę. Czekają na ciebie skomplikowane obliczenia, matematyczne zadania, labirynty bez wyjścia i kostkowe sudoku! Nie bawią cię łamigłówki? Z tą książką z pewnością je polubisz!

Łamigłówka Węgra doczekała się licznych rozpraw filozoficznych, książek zawierających wskazówki ,,jak szybko ułożyć" oraz znalazła się na eksponatach sztuki współczesnej. Rubik - twórca najlepiej sprzedającej się na świecie łamigłówki logicznej przedstawia Wam The Void Cube. Void to DZIURA w najnowszej łamigłówce.

Bűvös kocka, magiczna kostka) - zabawka logiczna wynaleziona przez Ernő Rubika w 1974 roku, a w 1976 roku skonstruowana i opatentowana w Japonii przez inżyniera Terutoshiego Ishige.Wynalazca kostki Ernő Rubik po raz pierwszy układał kostkę przez miesiąc.Do Polski zabawka trafiła w 1980. tytuł oryginału Rubik's Children's Brainteasers przekład Dorota Radzimińska, Jakub Radzimiński. Kostka Rubika od ponad czterdziestu lat inspiruje ludzi na całym świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI