Nowy elementarz 2-latka

Nowy elementarz 2-latka - Elżbieta Pietruczuk-Bogucka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Pietruczuk-Bogucka
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Nowy elementarz 2-latka.pdf
ISBN
3774511080245

OPIS

Koniec z rutyną! Pora na rewolucję w edukacji Twojego przedszkolaka! Seria elementarzy dla dzieci w wieku 2-5 lat oparta na planie daltońskim – innowacyjnym systemie nauczania. Książki opracowane zostały w taki sposób, by dziecko uczyło się etapami. Początkowe zadania dotyczą konkretnego tematu, a dany rozdział kończy się podsumowaniem wiedzy. Kolejność rozwiązywania zadań w ramach danego działu jest dowolna, ale aby przejść dalej maluch musi wykonać je wszystkie, ponieważ kolejny etap nawiązuje do poprzedniego. Zadania w elementarzach dotyczą różnych dziedzin i zostały dobrane w taki sposób, aby dziecko mogło rozwijać się wszechstronnie. Dodatkowo w książkach znajdują się praktyczne zadania do wykonania, np. ćwiczenia ruchowe.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Nowy elementarz 2-latka - Koniec z rutyną! Pora na rewolucję w edukacji Twojego przedszkolaka! Seria elementarzy dla dzieci w wieku 2-5 lat oparta na planie daltońskim - innowacyjnym systemie nauczania. Książki opracowane zostały w taki sposób, by dziecko uczyło się etapami.

Disney. Ta wyjątkowa książka wspiera najmłodszych w poznawaniu otaczającego świata i porządkuje już zdobytą wiedzę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI