Księga pomysłów dla dzieci od 3 do lat. Od agrafki do zabawki

Księga pomysłów dla dzieci od 3 do lat. Od agrafki do zabawki - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Księga pomysłów dla dzieci od 3 do lat. Od agrafki do zabawki.pdf
ISBN
6368451696950

OPIS

350 pomysłów na robótki, pozwalające atrakcyjnie spędzić czas i przygotować efektowne, zabawne i praktyczne drobiazgi, nadające się na prezenty dla najbliższych, do ozdobienia dziecinnego pokoju lub uczczenia świąt albo domowej uroczystości.

Przeglądaj tysiące pomysłów na prezent i korzystaj z darmowej dostawy do sklepów Smyk! Księga robótek od 8 do 12 lat ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Od agrafki do zabawki - ponad 350 pomysłów na robótki, pozwalające atrakcyjnie spędzić czas i przygotować efektowne, zabawne i praktyczne drobiazgi, nadające się na prezenty dla najbliższych. £10.12 - Od agrafki do zabawki - 350 pomysłów na robótki, pozwalające atrakcyjnie spędzić czas i przygotować efektowne, zabawne i praktyczne drobiazgi, nadające się na prezenty dla najbliższych. Szablony i p £8.96 - Od agrafki do zabawki - 350 pomysłów na robótki, pozwalające atrakcyjnie spędzić czas i przygotować efektowne, zabawne i praktyczne drobiazgi, nadające się na prezenty dla najbliższych.

490 %a Od agrafki do zabawki ... Informacje o Księga pomysłów dla dzieci od 3 do 7 lat. Od ag...

POWIĄZANE KSIĄŻKI