Kotki Dorotki. Czytam uważnie

Kotki Dorotki. Czytam uważnie - Joanna Krzyżanek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Krzyżanek
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Kotki Dorotki. Czytam uważnie.pdf
ISBN
2449915197255

OPIS

Jeśli pokochaliście Pieski Tereski to z pewnością Kotki Dorotki zachwycą Was równie mocno!Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Antku, Tosi i Niemotku, o Florentynie Pulę, o Kasi i małym kiciusiu, o niesfornych psach Gwidonie i Klopsie oraz o wielu, wielu innych bohaterach.Duże litery, ciekawa historyjka i ciepłe, pełne humoru ilustracje rozbudzą w dziecku chęć SAMODZIELNEGO I UWAŻNEGO CZYTANIA. W każdej opowiastce zamieściliśmy kilka pytań. Jeśli dziecko odpowie na nie prawidłowo, to znaczy, że czyta lub słucha z uwagą.Mali Czytacze i Słuchacze z pewnością pokochają tę książkę. Bo z nią nauka uważnego czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Oprawa twarda: ISBN: 978-83-271-0328-4: EAN: 9788327103284: Liczba stron: 160: Format: 22.6x20.7: Cena katalogowa: 34,90 zł ... Informacje o Kotki Dorotki. Czytam uważnie.

Jeśli pokochaliście Pieski Tereski to z pewnością Kotki Dorotki zachwycą was równie mocno!. Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI