Choroby i szkodniki drzew i krzewów owocowych

Choroby i szkodniki drzew i krzewów owocowych - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Choroby i szkodniki drzew i krzewów owocowych.pdf
ISBN
2219825742399

OPIS

Właściwa uprawa drzew i krzewów owocowych może zapewnić wysokie plony pięknych owoców, ale nie zawsze wystarczy do zapobiegnięcia atakom szkodników i patogenów. Wielu ogrodników staje częstobezradnie przed powodowanymi przez nie objawami nie potrafiąc zidentyfikować przyczyny.Autorzy omawiają drzewa i krzewy owocowe gatunek po gatunku oraz zagrażające im szkodniki i choroby. Podają szczegółowe opisy objawów występujących chorób i szkodników oraz ich cyklu rozwojowego na poszczególnych organach rośliny. Opisują także metody ich zwalczania i właściwy preparat oraz termin jego zastosowania.Liczne barwne zdjęcia ułatwią rozpoznanie chorób i szkodników, rysunki zaś ilustrują praktyczne czynności.

Zgorzel Kory Rak Drzew Owocowych oraz Gorzka Zgnilizna jak i Szklistość Miąższu Jabłek. Parch Jabłoni Przejawem choroby są szare zgrubiałe plamy na owocach które są w , ...

Liście drzew porażonych chorobą szybko opadają. Najpierw pojawiają się na , ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI