Halvdan Wiking. Grób obcego

Halvdan Wiking. Grób obcego - Martin Widmark | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
Halvdan Wiking. Grób obcego.pdf
ISBN
8218327432990

OPIS

Nowa seria Martina Widmarka!Kim był tajemniczy Vidrese i kim jest jego jeszcze bardziej tajemnicza wnuczka Asta? Dlaczego tak bardzo zależy jej na odnalezieniu grobu pradziadka?Halvdan i jego nowa przyjaciółka Meia popadają w nie lada tarapaty, próbując rozwikłać tę zagadkę. Jednocześnie znowu niewiele brakuje, aby spór pomiędzy Alarikiem i Ragnarem rozgorzał na nowo. Nie można do tego dopuścić!

Grób obcego jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Nowa seria Martina Widmarka! Kim był tajemniczy Vidrese i kim jest jego jeszcze bardziej tajemnicza wnuczka Asta? Dlaczego tak bardzo zależy jej na odnalezieniu grobu pradziadka? Halvdan i jego nowa przyjaciółka Meia popadają w nie lada tarapaty, próbując rozwikłać tę zagadkę. Jednocześnie znowu niewiele brakuje, aby spór pomiędzy Alarikiem i Ragnarem rozgorzał na nowo.

Grób obcego Autor: Widmark Martin Wydawnictwo: Mamania ISBN: 9788365796776 Tytuł oryginału: Halvdan Viking. Främlingens grav Język oryginału: szwedzki Tłumacz: Skowrońska Dorota Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 124 Oprawa: Twarda Książka Grób obcego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI