Elity Edenu

Elity Edenu - Joey Graceffa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joey Graceffa
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Elity Edenu.pdf
ISBN
8026146063229

OPIS

Dwie dziewczyny. Jedno przeznaczenie.Yarrow należy do elity: jako córka najpotężniejszej kobiety w Edenie ma wszystko. Uczy się w ekskluzywnej szkole z internatem Oaks i biada temu, kto się jej narazi. Jej życie to ciąg kolejnych szalonych imprez… aż domomentu, w którym poznała fascynującą dziewczynę o liliowych włosach i imieniu Lark.Rowan spędziła całe swoje życie w ukryciu. A kiedy przestała się chować, zaczęła uciekać. Jako nielegalne drugie dziecko w świecie podlegającym bardzo surowym regułom jest zagrożeniem dla społeczeństwa. W legalnym świecie czeka ją za to w najlepszym przypadku śmierć. Po tym, jak jej ojciec zdradził rodzinę, a matka zginęła z rąk sił rządowych, Rowan odkryła podziemną społeczność wyrzutków podobnych do siebie. Wśród tych ludzi, chroniących ostatnie drzewo na Ziemi, dziewczyna odnalazła chociaż cień spokoju i przyjaźń… a może nawet coś jeszcze. Jednak tylko na chwilę, bo teraz jej los znów wisi na włosku.Coś łączy te dwie dziewczyny, coś, co może całkowicie odmienić ich życie – i cały Eden.Niecierpliwie oczekiwana kontynuacja bestsellera "Dzieci Edenu".

Księgarnia internetowa merlin.pl „Dzieci Edenu" to pozycja dla wszystkich fanów książek postapokaliptycznych, które snują przerażającą wizję upadku świata oraz ocalałego społeczeństwa. Joey Graceffa zbudował solidny początek serii, zapowiadający dużo akcji i niebezpieczną walkę o przetrwanie. „Elity Edenu", to kontynuacja trzymająca poziom poprzedniej części.

Oceń ten produkt jako pierwszy. Autor: Joey Graceffa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI