Angielski błyskawicznie w 3 tygodnie + CD MP3

Angielski błyskawicznie w 3 tygodnie + CD MP3 - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,32 MB
NAZWA PLIKU
Angielski błyskawicznie w 3 tygodnie + CD MP3.pdf
ISBN
9399886406706

OPIS

Podręcznik do szybkiej nauki języka angielskiego.Chcesz porozumiewać się po angielsku, a nie masz czasu na długą naukę?Angielski błyskawicznie umożliwi Ci szybkie opanowanie słownictwa i licznych zwrotów z wielu dziedzin życia codziennego. Dzięki prostemu opracowaniu bez trudu znajdziesz wyrazy i zwroty przydatne w różnych sytuacjach.

Chcesz porozumiewac sie po angielsku, a nie masz czasu na dluga nauke? Angielski blyskawicznie umozliwi Ci szybkie opanowanie slownictwa i licznych zwrotów z ... Angielski Błyskawicznie w 3 Tygodnie + CD. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Angielski błyskawicznie w 3 tygodnie (+ CD) - Podręcznik do szybkiej nauki języka angielskiego.

Dzięki prostemu opracowaniu bez trudu znajdziesz wyrazy i zwroty przydatne w różnych sytuacjach. Szczegóły: Angielski błyskawicznie w 3 tygodnie + CD . Tytuł: Angielski błyskawicznie w 3 tygodnie + CD Wydawnictwo: Delta W-Z ISBN: 9788371757655 Języki: polski, angielski Rok wydania: 2013 Ilość stron: 160 Format: 13.0x20.0cm Oprawa: Miękka Waga: 0.2 kg Angielski Błyskawicznie w 3 Tygodnie + CD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI