Zakopane i Tatry (wydanie angielskie)

Zakopane i Tatry (wydanie angielskie) - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,81 MB
NAZWA PLIKU
Zakopane i Tatry (wydanie angielskie).pdf
ISBN
6399300696041

OPIS

Kieszonkowy przewodnik po zabytkach i atrakcjach Zakopanego oraz najpiękniejszych miejscach Tatr. Bogato ilustrowany, zawiera dużo kolorowych zdjęć, mapy i profile wysokościowe oraz propozycje wycieczek. Pierwsza część przewodnika, poświęcona Zakopanemu, przedstawia m.in. jego historię, folklor, kulturę i architekturę oraz opis najciekawszych miejsc i atrakcji, podzielony na cztery rozdziały: Krupówki, Wokół Krupówek, Stare Zakopane i Poza centrum. Druga część przewodnika przedstawia propozycje kilkunastu najpopularniejszych i najciekawszych wycieczek w Tatry. Ponadto, na końcu przewodnika, znajduje się informator turystyczny zawierający zestawienie telefonów alarmowych oraz wykaz ważnych służ, instytucji i placówek wraz z numerami telefonów, a także wykaz kościołów i kaplic z opisywanego regionu, z podanymi godzinami niedzielnych i świątecznych mszy świętych.Do przewodnika dołączona jest dwustronna mapa, zawierająca planZakopanego w skali 1:16 000 oraz mapę Tatr w skali 1:60 000.

Zygmański Marek, Zygmańska Barbara ISBN:978-83-62494-10-1 . Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

Okładka miękka Rok wydania 2016 Tytuł Tatry i zakopane Pascal Lajt. 18, 19 z ... Informacje o Zakopane i tatry polskie przewodnik wer.

POWIĄZANE KSIĄŻKI