Porto. Travelbook. Wydanie 2

Porto. Travelbook. Wydanie 2 - Krzysztof Gierak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Gierak
WYMIAR
7,76 MB
NAZWA PLIKU
Porto. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
9158633564299

OPIS

Porto - drugie największe miasto Portugalii - to miejsce niezwykłe, pełne kontrastów, smaków i kolorów. Futurystyczne budynki sąsiadują tu z zabytkowym centrum wpisanym na listę UNESCO. Gwar ulic znika w ciszy gotyckich i barokowych kościołów. Swojskie kawiarenki przycupnęły w cieniu muzeów. Krajobraz miasta urozmaicają parki i złote plaże, a zwiedzanie uprzyjemnia najsłynniejsze wino Portugalii. Porto to mozaika, która zachwyci nawet najbardziej wymagających przybyszy.Malownicze plaże i zaułkiZabytki i architektura przeszłościMuzea i galerieNajsłynniejsze wino PortugaliiPrzysmaki z całego kraju

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Wydanie 2, ISBN 9788328345492, Krzysztof Gierak, Porto - drugie największe miasto Portugalii - to miejsce niezwykłe, pełne kontrastów, smaków i kolorów. Futurystyczne budynki sąsiadują tu z zabytkowym centrum wpisanym na listę UNESCO.

POWIĄZANE KSIĄŻKI