Na polanie wisielców. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite. Tom 3

Na polanie wisielców. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite. Tom 3 - Robert Dugoni | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Dugoni
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Na polanie wisielców. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite. Tom 3.pdf
ISBN
8331534134143

OPIS

Trzecie książka z detektyw Tracy Crosswhite.Detektyw Tracy Crosswhite ma doświadczenie w rozwiązywaniu spraw, które z braku dowodów policja odkłada na półkę. Kiedy więc dawna znajoma z akademii policyjnej prosi ją o pomoc przy śledztwie dotyczącym tajemniczego samobójstwa uczennicy elitarnego liceum, Tracy nie waha się ani chwili. Korzystając z dowodów zgromadzonych przez ojca koleżanki, rozpoczyna dochodzenie, które wywleka na powierzchnię skrywane przez lata mroczne sekrety. Nie zdaje sobie sprawy, że swoją nieustępliwością ściąga na siebie niebezpieczeństwo.Robert Dugoni wnosi świeży powiew do współczesnej literatury kryminalnej. Cała seria z Tracy musi się znaleźć na waszej liście MUST READ!„Suspense Magazine”

Na szczęście Robert Dugoni i tym razem nie zawodzi. Tracy Crosswhite po raz kolejny zajmuje się badaniem sprawy z przeszłości. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite.

Tracy Crosswhite po raz kolejny zajmuje się badaniem sprawy z przeszłości. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite. Tom 4 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI