Elmer i zagubiony miś

Elmer i zagubiony miś - David McKee | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David McKee
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Elmer i zagubiony miś.pdf
ISBN
3305699532010

OPIS

Słoniątko zgubiło swoją ukochaną przytulankę. Elmer wie, jakie to ważne zasypiać ze swoją maskotką i postanawia pomóc słoniątku i jego mamie w odnalezieniu misia.Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”.Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera.Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i bibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje.Przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal ośmiomilionowym nakładzie na całym świecie.

Wydawnictwo: Papilon Data wydania: 2014-02-26 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788324597796 Liczba stron: 32. Ocena: 6 (2 głosów) 6.00 2 KUP TERAZ oceń ... Elmer i zagubiony miś - McKee David - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Słoniotką zgubiło swoją ukochaną przytulankę. Elmer wie, jakie to ważne zasypiać ze swoją maskotką i postanawia pomóc słonio Informacje o Elmer i zagubiony miś - 7194777377 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI