Spacer na krawędzi

Spacer na krawędzi - Sherri Smith | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sherri Smith
WYMIAR
7,21 MB
NAZWA PLIKU
Spacer na krawędzi.pdf
ISBN
5765720209075

OPIS

Kiedy zadzwonił szeryf, Mia myślała, że matka dźgnęła nożem kolejnego pensjonariusza domu opieki. Jednak tym razem chodziło o jej brata. Lucas, oskarżony o zamordowanie swojej nastoletniej uczennicy, zniknął bez śladu. Wezwana na przesłuchanie Mia wraca do miasteczka, którego wolałaby już nigdy nie oglądać. Nienawidzi Wayoaty – krainy jabłek, kukurydzy, ale też dilerów narkotykowych i ludzi gotowych zabić, byle tylko ich sekrety nie wyszły na jaw. Tutaj zamiata się przykre sprawy pod dywan i wydaje wyrok przed udowodnieniem winy.Mia nie wierzy w zarzuty stawiane bratu. Prowadzi śledztwo na własną rękę, ale im głębiej drąży temat, tym bardziej ktoś próbuje ją powstrzymać. Walka o prawdę staje się równie niebezpieczna, jak spacer nad przepaścią, w którą ktoś próbuje nas zepchnąć.

Przeczytaj recenzję Spacer na krawędzi. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Informacje o SPACER NA KRAWĘDZI, SHERRI SMITH - 7854491675 w archiwum Allegro.

Nienawidzi Wayoaty - krainy jabłek, kukurydzy, ale też dilerów ... Informacje o Spacer na krawędzi - 7953992175 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-04-04 - cena 65,68 zł Spacer na krawędzi 04.12.2014.

POWIĄZANE KSIĄŻKI