Moja podróż do Rosji

Moja podróż do Rosji - Antoni Słonimski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoni Słonimski
WYMIAR
12,70 MB
NAZWA PLIKU
Moja podróż do Rosji.pdf
ISBN
5276856189749

OPIS

Antoni Słonimski w 1932 roku odbył podróż do ZSRR, której plonem stał się prezentowany tom. O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: Od czasu książki Moja podróż do Rosji jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników. Proszą co pewien czas wszystkich literatów i karmią kawiorem – a ja za karę muszę siedzieć w domu.

Wyjazd do Rosji dla Polaków wiąże się z wyrabianiem wizy - chyba że wybierasz się do obwodu Kaliningradzkiego lub do Petersburga 🙂 Wtedy od, odpowiednio lipca i października 2019 roku wystarczy wiza elektroniczna. Musisz wypełnić wniosek na stronie tutaj.Rozpatrywanie wniosku trwa do 4 dni. Moja podróż do Rosji (cz.

2) TURYŚCI I GEPIŚCI CUDZOZIEMCY W MOSKWIE W hallu hotelowym wiszą dwa kolorowe afisze, ściśle mówiąc, dwa ręcznie wykonane napisy: ,,Join the 35 day Arctic Cruise on the „Malygin"; „Travel Caravan de Luxe to Middle Asia". Osoby, które przybywają do Rosji z kraju, w którym zaobserwowano przypadki zakażenia wirusem COVID-19, niezwłocznie po swoim przyjeździe są zobowiązane: przejść 14-dniową izolację; zadzwonić na infolinię 88002000112, poinformować o swoim przyjeździe i zostawić swoje dane kontaktowe; wypełnić ankietę na stronie: https://www ... Moja podróż do Rosji Antoni Słonimski w 1932 roku odbył podróż do ZSRR, której plonem stał się prezentowany tom. O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: Od czasu książki "Moja podróż do Rosji" jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników. Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI