Koń

Koń - Andrzej Strumiłło | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Strumiłło
WYMIAR
4,29 MB
NAZWA PLIKU
Koń.pdf
ISBN
5231101339505

OPIS

Album Końróżni się od wszystkich innych wydawnictw, które dotychczas się ukazały, tym, że obejmuje całokształt hodowli konia w procesie historycznym i w hodowli współczesnej. Mówi m.in. o naszych stadninach, które przyniosły Polsce tak wielki rozgłos w świecie. Są tu m.in. Janów, Michałów, Białka. Poza bogactwem ilustracji znajdziecie tu Państwo wyjątkowe opowieści osób, które przez wiele lat tymi stadninami zarządzały, które przez wiele lat zajmowały się pisaniem o życiu i rozwoju konia w Polsce. To ważne dzieło w twórczości prof. Andrzeja Strumiłły.Album jest bardzo starannie wydany. Złocona okładka, barwione na złoto grzbiety, mówią, że to księga wyjątkowa i unikatowa.Koń należy się naszym hodowcom, którzy na przestrzeni wieków przyczynili się do hodowli i rozwinięcia kultury konia wschodniego w Polsce. Jest to szlachetny koń z Półwyspu Arabskiego, Turcji. Koń piękny, o niezwykłej wytrwałości, o niespotykanym tanecznym ruchu. Wiąże się z nim nasza kultura i sztuka. Jest nieodłącznym elementem piękna i mitu.

Złotów wczoraj 12:25. Konie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

W poprzednich wersjach gry konie były popularne jako stworzone przez graczy obiekty zmodyfikowane. 1 Simologia 2 Źrebięta 3 Umiejętności 4 Konkursy 5 Dzikie konie 6 Ciekawostki 7 Galeria Konie mają sześć potrzeb... (1.1) zobacz listę tłumaczeń w haśle: koń źródła: ↑ Jan Krop, Jadwiga Wronicz Słownik gwarowy Śląska Cieszyńskiego , Towarzystwo Miłośników Wisły, Ustroń 1995, s.

POWIĄZANE KSIĄŻKI