Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dale Carnegie
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.pdf
ISBN
4417082103927

OPIS

Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. A jak wiadomo najtrudniej pisać najprościej. Każda rada w niej zawarta wydaje się oczywista. Człowiecza mądrość tkwi w podświadomości. Sztuką jest jej wydobycie i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po mistrzowsku. Jak zdobyć przyjaciół... ułatwia swobodne poruszanie się w biznesie. Przydaje się znakomicie w życiu rodzinnym i towarzyskim.

Pozostałe 85% zależy od osobowości oraz zdolności przywódczych. Jak zjednać sobie ludzi - poznaj 6 skutecznych rad, jak otworzyć się na kontakty z innymi i zdobyć serdecznych, oddanych przyjaciół. Zobacz, co zrobić by zjednać sobie ludzi! "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" to specyficzny poradnik, który opiera się na prostych radach.

Szczegóły . Inne wydania ... Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Według badań Carnegie Institute of Technology, w zawodzie sukces finansowy wynika zaledwie w 15% z umiejętności fachowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI