Fryderyk Chopin i jego świat

Fryderyk Chopin i jego świat - Eliza Piotrowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Piotrowska
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Fryderyk Chopin i jego świat.pdf
ISBN
5470125982753

OPIS

Jeśli chcecie wiedzieć, ile sióstr miał Fryderyk Chopin, gdzie spędzał wakacje, a gdzie kupował nuty – przeczytajcie tę książkę. Opowiada o najwspanialszym polskim kompozytorze, o miejscach, które odwiedzał, o ludziach, których kochał i oczywiście, o muzyce. Z tego zabawnego i pełnego ciekawych informacji przewodnika dowiecie się, jak wyglądała Warszawa w czasach Chopina, co mistrz robił w Paryżu i kogo tam spotkał. A może z tą książką w plecaku powędrujecie śladem Fryderyka po warszawskich ulicach, odwiedzając miejsca z nim związane. Jeśli tak , przyda się plan zamieszczony na końcu książki. Obojętne jednak czy wyruszycie w podróż, czy zostaniecie na kanapie – warto zastanowić się pytaniem „Jak myślisz, czy Fryderyk wygrałby Konkurs Chopinowski?”

Zobacz inne Biografie i dzienniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Eliza Piotrowska, Fryderyk Chopin i jego świat, ISBN 978-83-213-4647-2, Wydawnictwo Arkady, Warszawa 2019, format: 170x200, ss. 56, oprawa zintegrowana.

To po nim Fryderyk Chopin odziedziczył korzenie szlacheckie. Tymczasem to nie jego ojciec był muzykalny, ale matka - Justyna z Krzyżanowskich, i to ona była pierwszym nauczycielem gry syna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI