Pocztówka z Toronto 2

Pocztówka z Toronto 2 - Dariusz Rekosz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Rekosz
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Pocztówka z Toronto 2.pdf
ISBN
2739772787203

OPIS

Czy i ile bylibyście w stanie zapłacić za czyjeś zdrowie? A na ile wyceniacie własną wolność?A może sądzicie, że takie dylematy nigdy nie będą Was dotyczyły?W takim razie przekonajcie się, z czym zmierzyła się Monika, gdy niespodziewanie i w ułamku sekundy przyszło jej decydować o losach najbliższych osób. Okazuje się bowiem, że od niewinnej rozrywki do całkowitego upokorzenia, a być może i śmierci, dzieli nas tak naprawdę bardzo niewiele.A jakby tego było mało, może tak się zdarzyć, że przebój zespołu Bars & Melody Turn it up! uratuje komuś życie.

Czy UpolujEbooka.pl jest pomocny? - zobacz 4 proste sposoby jak możesz nam pomóc to nic nie kosztuje, a dla nas dużo znaczy. A jakby tego było mało, może tak się zdarzyć, że przebój zespołu Bars & Melody Turnitup! uratuje komuś życie. eBook mp3 Pocztówka z Toronto - mp3 Tom 2, pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp.

Ostatecznie uważam, że powieść jest na pograniczu. "Pocztówka z Toronto 2" to kolejna odsłona historii Moniki, nastolatki, która po śmierci ojca, musiała szybko dorosnąć i stawić czoła problemom natury finansowej. Jednak po szczęśliwym zrządzeniu losu jakim był niespodziewany spadek po tacie - świat Moniki i jej matki wraca na właściwe tor, oczywiście do czasu… Książka Pocztówka z Toronto Tom 2, pochodzi z wydawnictwa Szara Godzina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI