Bicz. Początek legendy. Cykl Wojownicy. Manga 1

Bicz. Początek legendy. Cykl Wojownicy. Manga 1 - Erin Hunter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Hunter
WYMIAR
3,91 MB
NAZWA PLIKU
Bicz. Początek legendy. Cykl Wojownicy. Manga 1.pdf
ISBN
9994074343234

OPIS

Poznaj początki legendy jednego z największych przeciwników Wojowników - Bicza, przywódcy Klanu Krwi, z którym Klan Pioruna musiał się zmierzyć w szóstym tomie serii, Czarnej godzinie.Kiedy pewien kociak nieostrożnie zapuszcza się na tereny patrolowane przez dzikie koty, szybko otrzymuje lekcję pokory. Wraca pokryty bliznami i z żądzą zemsty palącą jego duszę. Poprzysięga zemstę i zbiera innych sobie podobnych włóczęgów. Dni klanów dzikich kotów zdają się być policzone...

Cykl wciąż jest wydawany na język polski przez wydawnictwo Nowa ... Poznaj początki legendy jednego z największych przeciwników Wojowników - Bicza, przywódcy Klanu Krwi, z którym Klan Pioruna musiał się zmierzyć w szóstym tomie serii, Czarnej godzinie. Kiedy pewien kociak nieostrożnie zapuszcza się na tereny patrolowane przez dzikie koty, szybko otrzymuje lekcję pokory. Wojownicy erin hunter manga na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Kiedy pewien kociak nieostrożnie zapuszcza się na tereny patrolowane przez dzikie koty ... Sprawdź niskie ceny i kup Bicz początek legendy. Wojownicy Manga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI