O człowieku, który stracił cień

O człowieku, który stracił cień - Joyce Carol Oates | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joyce Carol Oates
WYMIAR
4,20 MB
NAZWA PLIKU
O człowieku, który stracił cień.pdf
ISBN
9227752249651

OPIS

Czy można kochać kogoś, kto nie jest w stanie odwzajemnić uczucia, bo nie pamięta, że cię kiedykolwiek poznał?W 1965 roku młoda neuropsycholożka Margot Sharpe, początkująca badaczka, poznaje przystojnego, wykształconego, obdarzonego charyzmą Elihu Hoopesa, człowieka cierpiącego na ciężką amnezję. To spotkanie na zawsze naznaczy nie tylko jej karierę naukową, ale i ścieżkę życia.O człowieku, który stracił cień to nadzwyczaj oryginalna opowieść o zakazanej miłości i tajemnicach psyche, napisana w precyzyjnym i zarazem emocjonalnym stylu charakterystycznym dla autorki. Dzieło wybitne i strukturalnie złożone, które zgłębia najciemniejsze zakamarki umysłu i ukazuje świetlistą prawdę o ludzkim sercu.

To dzieło wybitne i strukturalnie złożone, które zgłębia najciemniejsze zakamarki umysłu i ukazuje świetlistą prawdę o ludzkim sercu. Księgarnia internetowa. Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj ! O człowieku, który stracił cień book.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. O człowieku, który stracił cień Joyce Carol Oates to piękna opowieść o tajemnicach ludzkiej pamięci. To także poruszająca książka o kobiecej miłości, która wymyka się zdrowemu rozsądkowi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI