Nurkowanie z delfinami. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 9

Nurkowanie z delfinami. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 9 - Mary Pope Osborne | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Pope Osborne
WYMIAR
6,66 MB
NAZWA PLIKU
Nurkowanie z delfinami. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 9.pdf
ISBN
5174147264036

OPIS

Numer jeden listy bestsellerów „New York Timesa” – „Magiczny domek na drzewie” to przygodowo-edukacyjna seria dla początkujących czytelników. Od 25 lat dzieci na całym świecie podróżują w czasie i przestrzeni z Anią i Jackiem.Jacek i Ania mocno się już stęsknili za przygodami. Tym razem magiczny domek na drzewie przenosi rodzeństwo na sam środek oceanu! Całe szczęście, że znaleźli łódź podwodną! Ale czy przyda im się ona, kiedy napotkają gigantyczną ośmiornicę i bardzo głodnego rekina…? Może pomogą im dwa przyjazne delfiny, z którymi tak przyjemnie się nurkuje?W serii „Magiczny domek na drzewie” ukazały się: „Dinozaury przed zmrokiem”, „Rycerz o świcie”, „Mumie o poranku”, „Popołudnie z piratami”, „Noc z wojownikami ninja”, „Popołudnie nad Amazonką”, „Epoka lodowcowa o zachodzie słońca”, „Księżyc o północy”, „Nurkowanie z delfinami”, „Słońce zachodzi w mieście duchów”.W serii „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów” ukazały się: „Dinozaury”, „Rycerze i zamki”, „Mumie i piramidy”, „Piraci”, „Wojownicy ninja i samurajowie”, „Lasy deszczowe”.Polecamy także: „Misje Merlina. Święta w Camelocie”.

Seria Magiczny domek na drzewie. "Domek na drzewie" to cykl książek z przygodowych przeznaczony dla najmłodszych i tych nieco starszych, nastoletnich odbiorców. Autorem jest Andy Griffiths.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nurkowanie z delfinami. Magiczny domek na drzewie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI