Wszystkie pieniądze świata (wydanie filmowe)

Wszystkie pieniądze świata (wydanie filmowe) - John Pearson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Pearson
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie pieniądze świata (wydanie filmowe).pdf
ISBN
2079673512158

OPIS

Historia wzlotów i upadków trzech pokoleń amerykańskiej rodziny potentatów naftowych.Jean Paul Getty I, senior rodu, dzięki dobrym inwestycjom w pola naftowe w Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej został najbogatszym żyjącym Amerykaninem. Mógł sobie pozwolić na każdą zachciankę, ale był tak skąpy, że we własnym domu zainstalował płatny telefon. Wielbiciel pięknych kobiet i dzieł sztuki, pięciokrotnie żonaty.Jean Paul Getty’ego II szybko zrezygnował z pracy w rodzinnej firmie i wybrał dolce vita w Rzymie - wystawne życie lekkomyślnego imprezowicza. Organizator głośnych przyjęć, na których alkohol lał się strumieniami, a narkotyki dodawano do wszystkich potraw.Jean Paul Getty III został w wieku szesnastu lat porwany przez włoski gang. Początkowo zażądano okupu w wysokości siedemnastu milionów dolarów. Negocjacje trwały długo, ponieważ senior rodu uważał, że jeśli zapłaci chociaż centa, wkrótce zostaną porwane wszystkie jego wnuki. Po uwolnieniu Jean Paul chciał podziękować dziadkowi, ale ten bez słowa odłożył słuchawkę.

Szesnastoletni wnuk najbogatszego człowieka świata zostaje uprowadzony. jw. Jak dla mnie dość kiepska zagrywka w jednym roku dawać i film, i serial.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 1940-44 w okupowanej Warszawie. Film ''Wszystkie pieniądze świata'' nie jest wprawdzie dostępny na Netflixie ani na HBO GO, ale nadal można obejrzeć ten kryminał wyreżyserowany przez samego Ridleya Scotta online. Świetna ... Wszystkie pieniądze świata, All the Money in the World (2017) - opis fabuły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI