Tarantula, Klops i Herkules

Tarantula, Klops i Herkules - Joanna Olech | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Olech
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Tarantula, Klops i Herkules.pdf
ISBN
1173568226874

OPIS

Witkowice – senna miejscowość, lato i grupa dzieciaków, które biorą udział w fascynującym śledztwie. Szukają autentycznego skarbu – kolekcji jaj Fabergé. Intryga zaczyna się od podmiany widokówek w miejscowym muzeum i rozwija się w aferę sięgającą czasów cara Mikołaja. Ta sprawa połączy Karola, rudego wrażliwca-informatyka, Tarantulę – sprytną i inteligentną fankę gotyku, Bellę – witkowicką piękność o nadzwyczajnej pamięci, Mietka – chłopaka z przeszłością i Herkulesa, psa, który swoje imię zawdzięcza bohaterowi powieści Agaty Christie – Herkulesowi Poirot.Podczas poszukiwań wpadają w naprawdę poważne tarapaty, które uczynią to lato najlepszym z możliwych.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Tarantula Klops i Herkules, J. Olech, br., A5, 360 str.Nowe wydanie znakomitej książki dla dzieci Tarantula Klops i Herkules.

Przygoda pierwsza - Olech Joanna , tylko w empik.com: 25,90 zł . Przeczytaj recenzję Tarantula, Klops i Herkules.

POWIĄZANE KSIĄŻKI