35 maja (wersja limitowana - książka z audiobookiem)

35 maja (wersja limitowana - książka z audiobookiem) - Erich Kastner | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erich Kastner
WYMIAR
7,42 MB
NAZWA PLIKU
35 maja (wersja limitowana - książka z audiobookiem).pdf
ISBN
7110752386880

OPIS

LIMITOWANA WERSJA Z AUDIOBOOKIEM. Czyta: Piotr FronczewskiZwariowana trójka - stryj Rabarbar, jego bratanek Konrad oraz gadający koń na wrotkach Negro Kaballo - zabierają nas w pełną humoru podróż przez krainę? wyobraźni, gdzie wszystko jest wywrócone do góry nogami i wystrzelone w kosmos. Jeśli do tej pory nigdy nie odwiedziliście krainy Pasibrzuchów, Świata na Opak, w którym dorosłymi rządzą dzieci albo najnowocześniejszego miasta świata Elektropolis, gdzie pracują już tylko maszyny, to jedyna okazja, żeby się tam wybrać. A na deser - ucieczka przed wielorybem i przepyszny mus ze ślimaków. Smacznego!

Erich Kastner ISBN:9788362264537 - Książki - Beletrystyka - Bajki. Baśnie.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > 35 maja (wersja limitowana - książka + audiobook) Kastner Erich. 41,11 zł 44,99 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI