Szarlatani

Szarlatani - Robin Cook | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robin Cook
WYMIAR
9,69 MB
NAZWA PLIKU
Szarlatani.pdf
ISBN
7007096538832

OPIS

Najnowsza powieść mistrza thrillera medycznego!Noah Rothauser jest rezydentem w Boston Memorial Hospital. Szpital słynie z nowoczesnego wyposażenia, w tym „hybrydowych sal operacyjnych przyszłości”, które wydają się istnym dobrodziejstwem - do czasu, aż w jednej z nich umiera pacjent. Noah obwinia światowej sławy chirurga, doktora Williama Masona, który nie potraktował operacji z należytą uwagą, a następnie sfałszował zapis w karcie pacjenta.Mason z kolei oskarża doktor Avę London, anestezjolożkę, która znieczulała pacjenta. Noah stopniowo zaczyna kwestionować dotychczasowe ustalenia, a także postawę Avy, która, jak się okazuje, prowadzi znacznie ciekawsze życie, niż mu się wydawało. Gdy stawką są jego wiarygodność i posada, Noah nie ma wyboru: musi ustalić, gdzie leży prawda, który z lekarzy ponosi winę i komu można zaufać.

Jeśli więc ich umiejętności ... Zobacz na VOD:https://www.cineman.pl/vods/vod.2370https://vod.pl/filmy/szarlatan-film-online/mqh6t5f#0https://mojeekino.pl/vods/vod.904https://www.e-kinopodb... Szarlatan Charlatan. 2020 1 godzina 58 minut.

Moim zdaniem akcja niesamowicie wciąga, trzyma w napięciu, że trudno się oderwać od książki.Tematyka jak zwykle u Cooka intrygująca, pełna zaskoczeń, z zakończeniem włącznie. G3 Szarlatani z Pasikurowic porównanie cen w 14 sklepach, cena już od 106,69 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz G3 Szarlatani z Pasikurowic w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl Obsadę ekranizacji Szarlatan cda tworzą: Ivan Trojan, Juraj Loj, Josef Trojan, Jaroslava Pokorná, Vladimír Polívka, a także; Joachim Paul Assböck.

POWIĄZANE KSIĄŻKI